Sport w Szkole Podstawowej

Badminton 2019

 W bieżącym roku szkolnym przygodę z badmintonem rozpoczęliśmy 05 listopada na Finale Strefy Wałbrzyskiej, której byliśmy organizatorem. Na zawody wstawiło się aż 12 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczęta.

Czytaj więcej...

Piłka nożna 2019

W bieżącym roku szkolnym sportową jesień  zaingerowały rozgrywki w piłkę nożną chłopców. Pierwszy turniej odbył się 27 września w Kamieńcu Ząbkowickim. W tym dniu rywalizowały ze sobą drużyny dzieci (klasy IV-VI ) oraz zespoły młodzieży z klas VII-VIII.

Czytaj więcej...

Badminton - finał strefy 2018

7 XI 2018, po raz kolejny nasza szkoła gościła finalistów strefowych w badmintonie. Finał strefowy to 1/2 finału wojewódzkiego. W tegorocznych zawodach wystartowało 18 drużyn w 4 kategoriach,

Czytaj więcej...

Badminton 2016

Listopad w kalendarzu imprez sportowych Szkolnego Związku Sportowego należy przede wszystkim do badmintonistów. Nasza szkoła już po raz ósmy była organizatorem finałów strefy wałbrzyskiej.

Czytaj więcej...

LA "podstawówek" - finałdolnośląski

W poniedziałek 06. 06. 2016r. we Wrocławiu miał miejsce Finał Dolnośląski Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci. Jest to najwyższy szczebel rozgrywek z lekkiej atletyki,

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje