Sport w Gimnazjum

Badminton 2016.

Listopad w kalendarzu imprez sportowych Szkolnego Związku Sportowego należy przede wszystkim do badmintonistów. Nasza szkoła już po raz ósmy była organizatorem finałów strefy wałbrzyskiej.

Czytaj więcej...

LA - finał dolnośląski 2016

W trzyosobowym składzie wybraliśmy się do Wrocławia, na Stadion Olimpijski, na finał dolnośląski Indywidualnych Lekkoatletycznych Mistrzostw Uczniów Gimnazjów.
Finał dolnośląski odbywa się z udziałem 6 najlepszych zawodników z czterech stref

Czytaj więcej...

Piłka nożna 2015

Nasi gimnazjaliści zawitali w Finale Powiatowym w Piłce Nożnej. Zawody odbyły się w Kamieńcu Ząbkowickim. Zajęliśmy III miejsce - nasza drużyna uległa reprezentacji GP1 z Ząbkowic, która zdobyła mistrzostwo, a w meczu o III miejsce pewnie pokonaliśmy reprezentację Budzowa.

Sztafetowe Biegi Przełajowe 2015

Pierwsze zawody w Roku Szkolnym 2015/2016 - Ząbkowice Śląskie, Sztafetowe Biegi Przełajowe i trzy "pudła"! Najlepsi - chłopcy z SP - Mistrzostwo Powiatowe - normalnie "miszcze", dalej - dziewuchy SP - III msc (ale spadły z ubiegłorocznego miejsca pierwszego), dziewuchy Gim. - III msc (obroniły miejsce ubiegłoroczne) i chłopcy Gim. - IV msc. (pechowcy! chociaż wynik ubiegłoroczny poprawili).

Rok Szkolny 2014/2015 Gimnazjada

↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓

Dodatkowe informacje