Brak grafik
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/szszloty/public_html/images/2012/samorzad_2012/
Uwaga
  • JW_SIG_PRG

Samorząd Szkoły Podstawowej

 

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO - Rok szkolny 2016/2017

   PREMIER – Aleksandra Pikul
ZASTĘPCA – Stanisław Kozioł
SKARBNIK – Zofia Kołodziejczyk
SEKRETARZ – Agata Iwanowska

 MINISTERSTWO DO SPRAW INICJATYW UCZNIOWSKICH:

 Szymon Charęza, Karolina Jędrzejowska, Kamil Stępień

  MINISTERSTWO DO SPRAW INFORMATYZACJI:

 Weronika Charęza, Kacper Jamróz, Michał Zajączkowski

  MINISTERSTWO DO SPRAW ORGANIZACYJNO - KULTURALNYCH:

 Tymoteusz Seweryn, Mateusz Zapotoczny

PRZEWODNICZĄCY KLAS:

 IV a Katarzyna Twaróg, IV b Aniela Morelowska, V Michał Marynowski, VI a Tymoteusz Seweryn, VI b Katarzyna Zajączkowska

POCZET SZTANDAROWY:

 

Katarzyna Zajączkowska, Kacper Jamróz, Wanessa Krasna

 


RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO - Rok szkolny 2015/2016

  PREMIER – Justyna Kołodziejczyk

ZASTĘPCA – Aleksandra Braszka

SKARBNIK – Tomasz Złoty

SEKRETARZ – Małgorzata Wróbel

MINISTERSTWO DO SPRAW INICJATYW UCZNIOWSKICH:

Wanessa Cieślik, Szymon Charęza, Tymoteusz Seweryn

 MINISTERSTWO DO SPRAW INFORMATYZACJI:

Kacper Jamróz, Martyna Gaweł

 MINISTERSTWO DO SPRAW ORGANIZACYJNO - KULTURALNYCH:

Stanisław Kozioł, Bartosz Janiec, Kacper Sołtanowicz

 PRZEWODNICZĄCY KLAS:

IV - Michał Marynowski, V"a" - Aleksandra Pikul, V "b" - Tymoteusz Synoradzki
VI "a" - Patrycja Krzysztofczyk, VI "b" - Kamil Kędzierski

POCZET SZTANDAROWY:

Patrycja Krzysztofczyk, Aleksandra Braszka, Tomasz Złoty


 

 RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO - Rok szkolny 2014/2015

 PREMIER – Adrianna Ciućmak

ZASTĘPCA – Justyna Kołodziejczyk

SKARBNIK – Małgorzata Wróbel

SEKRETARZ – Martyna Gaweł

 MINISTERSTWO DO SPRAW DEKORACJI:

Aleksandra Pikul, Wiktoria Troicka

 MINISTERSTWO Ds INICJATYW UCZNIOWSKICH:

Daniel Mrozek, Bartosz Janiec, Patrycja Krzysztofczyk, Krzysztof Marynowski.

 MINISTERSTWO PORZĄDKÓW i DYŻURÓW:

Jędrzej Krzywonos, Michał Musiał, Jarosław Kawa


 

 RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO - Rok szkolny 2013/2014

 PREMIER – Wiktoria Wieja

ZASTĘPCA – Adrianna Ciućmak

SKARBNIK – Weronika Odzimek

SEKRETARZ – Wiktoria Troicka

 MINISTERSTWO DO SPRAW DEKORACJI:

Jakub Gołdyn, Hubert Stopa, Dawid Seweryn

 MINISTERSTWO ROZRYWKI I BIZNESMENÓW:

Przemysław Złoty, Michał Andrejew, Kacper Malinowski

 MINISTERSTWO PORZĄDKÓW:

Wiktoria Tatkowska, Igor Drozda, Aleksandra Golińska


 RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO - Rok szkolny 2012/2013

 PREMIER – Agnieszka Kurowska

ZASTĘPCA – Aleksandra Golińska

SKARBNIK – Wiktoria Wieja

SEKRETARZ – Klaudia Kucharek

 MINISTERSTWO DO SPRAW DEKORACJI:

Kinga Suchan, Natalia Klimczak, Wiktoria Tatkowska

 MINISTERSTWO ROZRYWKI I BIZNESMENÓW:

Michał Andrejew, Michał Musiał, Julia Surus

 MINISTERSTWO PORZĄDKÓW:

Klaudia Charęza, Pamela Bielawska

 PRZEWODNICZĄCY KLAS IV – VI:

 KLASA IV a – Katarzyna Cichoń, KLASA  IV b – Stanisław Pluciak, KLASA V a – Gracjan Misztela, KLASA V b – Kamila Wąsik, KLASA VI a – Jessica Krysiak, KLASA VI b – Anna Głąb

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://szszlotystok.o12.pl/images/2012/samorzad_2012

Dodatkowe informacje