Brak grafik

Sportowe osiągnięcia Szkoły Podstawowej

 

 ROK SZKOLNY 2018/2019:

 WICEMISTRZOSTWO POWIATU -  Piłka Nożna (Igrzyska Młodzieży)  - Kamieniec Zab. 9 X 2018

MISTRZOSTWO STREFY - Badminton - dziewczęta (Igrzyska Młodzieży)  - Złoty Stok 7 XI 2018

WICEMISTRZOSTWO STREFY - Badminton - chłopcy (Igrzyska Młodzieży)  -Złoty Stok 7 XI 2018

WICEMISTRZOSTWO STREFY - Badminton - dziewczęta (Igrzyska Dzieci)  - Złoty Stok 7 XI 2018

 

 ROK SZKOLNY 2014/2015:

 MISTRZOSTWO POWIATU -  Sztafetowe Biegi Przełajowe (chłopcy)  - Ząbkowice Śl. 25 IX 2014

 MISTRZOSTWO POWIATU -  Sztaf. Biegi Przełajowe (dziewczęta)  - Ząbkowice Śl. 25 IX 2014

 MISTRZOSTWO POWIATU -  Mini Piłka Nożna (chłopcy) - Złoty Stok, 7 X 2014

 MISTRZOSTWO STREFY  Badminton (chłopcy) - Złoty Stok, 5 XI 2014

 WICEMISTRZOSTWO STREFY -  Badminton (dziewczęta) - Złoty Stok, 5 XI 2014

 IX msc. w FINALE DOLNOŚLĄSKIM -  Badminton (dziewczęta) - Wrocław, 18 XI 2014

 VI msc. w FINALE DOLNOŚLĄSKIM -  Badminton (chłopcy) - Wrocław, 18 XI 2014

 MISTRZOSTWO POWIATU -  Piłka ręczna (chłopcy)  - Złoty Stok 29 X 2014

 IV msc w STREFIE -  Piłka ręczna (chłopcy)  - Świdnica, 19 II 2015

 IV msc w POWIECIE -  Piłka Siatkowa (czwórki - chłopcy) - Złoty Stok, 27 II 2015

 MISTRZOSTWO POWIATU -  Tenis Stołowy (dziewczęta)  - Kamieniec Zabkowicki, 17 II 2015

 IV msc w STREFIE -  Tenis Stołowy (dziewczęta)  - Krosnowice 26 II 2015

 MISTRZOSTWO POWIATU -  Czwórbój LA (chłopcy)  - Złoty Stok, 29 IV 2015

 MISTRZOSTWO POWIATU -  Czwórbój LA (dziewczęta)  - Złoty Stok, 29 IV 2015

 MISTRZOSTWO POWIATU -  Igrzyska LA Dzieci (chłopcy)  - Ząbkowice Śl., 7 V 2015

 MISTRZOSTWO POWIATU -  Igrzyska LA Dzieci (dziewczęta)  - Ząbkowice Śl, 7 V 2015

 FINAŁ STREFOWY -  Igrzyska LA Dzieci -  Świdnica, 15 V 2015:

III msc. -  Bieg 60 m - Artur Ćwik,
III msc. - Pchnięcie Kulą - Marcelina Pławiak,
V msc. - Skok w Dal - Stanisław Sołtys.

 MISTRZOSTWO POWIATU -  Ind. Biegi Przełajowe - klas drużynowa (dziewczęta)  - Bardo Śl, 22 V 2015

 MISTRZOSTWO POWIATU -  Ind. Biegi Przełajowe - Natalia Klimczak  - Bardo Śl, 22 V 2015

 MISTRZOSTWO POWIATU -  Ind. Biegi Przełajowe - Szymon Tandereszczak  - Bardo Śl, 22 V 2015

 WICEMISTRZOSTWO POWIATU -  Ind. Biegi Przełajowe - Julka Janiczek  - Bardo Śl, 22 V 2015

 III msc. w  POWIECIE -  Ind. Biegi Przełajowe - Dominika Klimczak  - Bardo Śl, 22 V 2015

 


 ROK SZKOLNY 2013/2014:

 MISTRZOSTWO POWIATU -  Mini Piłka Nożna  - Złoty Stok, 25 IX 2013

 WICEMISTRZOSTWO POWIATU Sztafetowe Biegi Przełajowe (chłopcy)  - Ząbkowice Śl. 2 X 2013

 III msc. w FINALE POWIATOWYM Sztaf. Biegi Przełajowe (dziewczęta)  - Ząbkowice Śl. 2 X 2013

 IV msc w FINALE STREFOWYM -  Mini Piłka Nożna  - Świdnica, 28 X 2013

 MISTRZOSTWO STREFY Badminton (chłopcy)  - Złoty Stok, 5 XI 2013

WICEMISTRZOSTWO STREFY Badminton (dziewczęta) - Złoty Stok, 5 XI 2013 

WICEMISTRZOSTWO POWIATU -  p. siatkowa trójki (dziewczęta) - Ciepłowody, 5 II 2014

III msc. w FINALE POWIATOWYM -  p. siatkowa trójki (dziewczęta) - Ciepłowody, 5 II 2014

MISTRZOSTWO POWIATU  Tenis stołowy (dziewczęta) - Kamieniec Zabk., 28 I 2014

III msc. w FINALE STREFOWYM -  Tenis stołowy (dziewczęta) - Krosnowice, 12 II 2014

WICEMISTRZOSTWO POWIATU -  Szachy - Budzów,11 III 2014

MISTRZOSTWO POWIATU -  4-Bój LA (chłopcy) - Złoty Stok, 29 IV 2014

WICEMISTRZOSTWO POWIATU -  4-Bój LA (dziewczęta) - Złoty Stok, 29 IV 2014

MISTRZOSTWO POWIATU -  Igrzyska LA Dzieci (chłopcy) - Zabkowice Śl., 7 V 2014

III msc. w POWIECIE -  Igrzyska LA Dzieci (dziewczęta) - Zabkowice Śl., 7 V 2014

WICEMISTRZOSTWO STREFY -  Igrzyska LA Dzieci (Ola Golińska - 600m) - Świdnica, 15 V 2014

MISTRZOSTWO POWIATU -  Wielobój LA klas IV - Złoty Stok, 4 VI 2014


ROK SZKOLNY 2012/2013:

MISTRZOSTWO POWIATU -  Wielobój LA klas IV  - Złoty Stok, 20 VI 2013

VII msc. w  FINALE DOLNOŚLĄSKIM - Pchnięcie kulą (M. Chacińska) - Wrocław, 25 V 2013

VIII msc. w  FINALE DOLNOŚLĄSKIM - Pchnięcie kulą (E. Rzepka) - Wrocław, 25 V 2013

MISTRZOSTWO STREFY - Pchnięcie kulą (M. Chacińska) - Świdnica, 23 V 2013

WICEMISTRZOSTWO STREFY - P. palantowa (K. Kucharek) - Świdnica, 23 V 2013

III msc. w  STREFIE - Pchnięcie kulą (E. Rzepka) - Świdnica, 23 V 2013

MISTRZOSTWO POWIATU - Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci - dziewczęta - Ząbkowice Śl, 16 V 2013

MISTRZOSTWO POWIATU - Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci - chłopcy - Ząbkowice Śląskie, 16 V 2013

MISTRZOSTWO STREFY - Czwórbój LA chłopców - Świdnica, 15 V 2013

MISTRZOSTWO POWIATU - Czwórbój LA chłopców - Złoty Stok, 9 V 2013

MISTRZOSTWO POWIATU - Czwórbój LA dziewcząt - Złoty Stok, 9 V 2013

V msc. w FINALE STREFOWYM - tenis stołowy dziewcząt - Imbramowice, 13 III 2013

MISTRZOSTWO POWIATU - Tenis stołowy dziewczęta - Kamieniec Ząbkowicki, 7 III 2013

MISTRZOSTWO POWIATU - Piłka siatkowa chłopcy (czwórki) - Złoty Stok, 1 III 2013

WICEMISTRZOSTWO POWIATU - Piłka ręczna dziewczęta - Ziębice, 23 I 2013

WICEMISTRZOSTWO POWIATU - Piłka ręczna chłopcy - Ziębice 24 I 2013

V msc. w FINALE DOLNOŚLĄSKIM - Badminton - Jelenia Góra, 14 XI 2012

MISTRZOSTWO STREFY - Badminton - Złoty Stok, 6 XI 2012

X msc. w FINALE DOLNOŚLĄSKIM - Rowery MTB - Chojnów, 20 X 2012

WICEMISTRZOSTWO POWIATU - Piłka nożna chłopcy - Ziębice 18 X 2012

MISTRZOSTWO POWIATU - Ind. Biegi Przełajowe (Pamela Bielawska) - Ząbkowice Śl. 1 X 2012

MISTRZOSTWO POWIATU - Ind. Biegi Przełajowe (Bartek Klecko) - Ząbkowice Śl. 1 X 2012

 MISTRZOSTWO POWIATU - Ind. Biegi Przełajowe (klasyfikacja drużynowa - chłopcy) - Ząbkowice Śl. 1 X 2012

 MISTRZOSTWO POWIATU - Ind. Biegi Przełajowe (klasyfikacja drużynowa - dziewczęta) - Ząbkowice Śl. 1 X 2012

WICEMISTRZOSTWO POWIATU - Ind. Biegi Przełajowe (Rafał Brysiak) - Ząbkowice Śl. 1 X 2012

MISTRZOSTWO POWIATU - Sztafetowe Biegi Przełajowe (dziewczęta) - Ząbkowice Śl. 24 IX 2012

WICEMISTRZOSTWO POWIATU - Sztafetowe Biegi Przełajowe (chłopcy) - Ząbkowice Śl. 24 IX 2012

Dodatkowe informacje